Добитници 2015

Добитници 2015

НАГРАДНА ИГРА 2015

ТЕЛЕВИЗОРИ

24.01.2015

1. УСИНОВ САФЕТ РАДОВИШ УЛ. КАЛАУЗЛИСКА БР.79

2. ВАНЕВСКИ ИГОР КИЧЕВО ВРАНЕШНИЦА

3. МУСТАФИК МЕХДИЈА СКОПЈЕ C. СТУДЕНИЧАНИ

4. ПАВЛОВСКИ ТРАЈЦА КУМАНОВО УЛ. Г.ПЕТРОВ 321

5. НОВЕСКА НАТАША СКОПЈЕ С. ВОЛКОВО

6. НИКОЛОВ САШКО РАДОВИШ ВОИСЛАВЦИ

7. ВУЧКОВИК НИКОЛА ТЕТОВО УЛ. М.ТИТО БР.69/2-18

8. РИСТЕВСКИ ДРАГАН СКОПЈЕ УЛ. РУГЕР БОШКОВИК 9/1-1

9. МИТРОВСКИ ВАНЕ СКОПЈЕ ИЛ. МАРИНО БР.534-1

10. РАДЕСКИ ЈОВИЦА ГОСТИВАР УЛ. ПИТАРНИЦА 1-20

11. ТРИФУНОВИК РАДИСЛАВА ТЕТОВО УЛ. БЛАГИЦА ТОСКА 41-22

12. СИЛЈАНОВСКА ВИОЛЕТА ТЕТОВО УЛ. 145 БР. 4/29

13. ДАМЈАНОВСКА БИСТРА СКОПЈЕ УЛ. НИКОЛА ТЕСЛА 2/2-29

14. СТАВРОВ ДАНЧО СКОПЈЕ В.МАЦУКОВСКИ 21/2-13

15. ГЕРАСИМОВА ВАСКА СКОПЈЕ ВОЛГОГРАДСКА 5-37

16. ТОМАШЕВСКИ ВЛАТКО СКОПЈЕ ИСАИЈА МАЗОВСКИ 36/1-2

17. ДИМИТРОВСКА ЕМИЛИЈА КИЧЕВО БУЛ. ОСЛОБОДУВАЊЕ 45-26

18. КРСТЕСКИ АНДРЕЈА ГОСТИВАР УЛ.НИКОЛА ТЕСЛА 65А

19. МИТРЕСКИ ЛАЗО ПРИЛЕП УЛ. ИЛИЈА ВАСИЛЕВСКИ 5

20. КОЦЕВСКИ ЗОРАН КУМАНОВО С.НАГОРИЧАНИ

21. НИКОЛОВ НИКОЛА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. ЉУБЉАНСКА 9-13

22. МУСТАФА СУЗАН СКОПЈЕ УЛ. ДЕМИРХИСАРСКА 44

23. ДИМОВСКА ВЕРА СКОПЈЕ УЛ. ДАМЕ ГРУЕВ 5/9-4

24. СМИЛЕВСКА ЉУБИЦА СКОПЈЕ УЛ. МИЈАЦКА 4

25. ГРОЗДАНОВСКИ ТОМЕ БИТОЛА УЛ. СТРЕЗЕВО ББ

26. СЕЈДИ ХАСИМА СКОПЈЕ УЛ. СЕРАВА 39

27. ИВАНОВА МИЛЕВА СКОПЈЕ УЛ. Н.Н.БОРЧЕ 79А

28. КОСТАДИНОВ СЕБАСТИЈАН СКОПЈЕ УЛ. СТРУМИЦА 25

29. ИВАНА АВКОВСКИ СКОПЈЕ УЛ. ПЕЛИСТЕРСКА 5-3/10

ТЕЛЕВИЗОРИ 21.02.2015

30. ПЕЛИВАНОВ ВАНЧО СТРУМИЦА С. КУКЛИШ

31. ПЕТРЕВСКИ ЗЛАТЕ БИТОЛА ЛАВЦИ

32. ГОЛУБОВ ТОДОР ГЕВГЕЛИЈА УЛ. ДАМЕ ГРУЕВ 6-4

33. СПАСОВ ИВИЦА ВИНИЦА УЛ. ИЛИНДЕНСКА 19

34. ЛАЗОВА БЛАГА КАВАДАРЦИ УЛ.7 МИ СЕПТЕМВРИ 17

35. ТИМЕВА ВЕСНА ШТИП БУЛ. ЈНА БР.32/11

36. ПАВЛЕВСКИ ЗОРАН СТРУГА УЛ. РИСТО КРЛЕ 4/2-30

37. АБАЗОСКИ КУЈТИМ СТРУГА УЛ. РИСТО КРЛЕ 4/1-14

38. ДИМИТРОВ СИМОНА КОЧАНИ УЛ. ВАНЕ ЗЛАТЕВ ББ

39. КОСТОСКИ БОРО ВЕЛЕС УЛ. БЛАГОЈ ЃОРЕВ 137/5-8

40. АБАЗОВ АЛБЕРТО К.ПАЛАНКА УЛ. ЕДИНСТВО БР.25

41. ЗАХАРИЕВ БОРИС КОЧАНИ УЛ. ЉУПЧО САНТОВ 93

42. ТРАЈАНОСКА СПАСА ДЕБАРЦА ТРЕБЕНИШТА

43. СТОЈЧЕВСКИ БОРЧЕ К.ПАЛАНКА УЛ.БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ 14

44. МИТРОВСКИ ГОРАНЧО ВИНИЦА УЛ.ЧЕТВРТА М.БРИГАДА 34

45. ФИЛИПОВСКИ НИКОЛА СКОПЈЕ УЛ. ВАСИЛ ЧАКАЛАРОВ 22-4

46. ОСМАНИ ФАЗЛИ МАВРОВО ОРКУШЕ

47. РИСТОВ МИТКО КАВАДАРЦИ УЛ.БЛАЖЕ АЛЕКСОВ 25

48. НИЧЕВСКА ГОЦА СКОПЈЕ УЛ. ВЕЛЕ МАРКОВ 1-5

49. ИЛИЕВСКИ БОБАН КУМАНОВО УЛ. И.Л.РИБАР БР.86 А

50. САЧКО УЗЕВСКИ КОЧАНИ УЛ. СОЛУНСКА БР.3

51.КРСТЕВСКА САШКА КРУШЕВО УЛ. ВАНЧО ЈАНЕВСКИ 88

52. МИЛЕНКОВА АЛЕКСАНДРА К.ПАЛАНКА КОШАРИ

53. АЛЕКСОВСКА МОНИКА КОЧАНИ УЛ.СКОПСКА БР.69

54. КАМЧЕВА СНЕЖАНА РАДОВИШ УЛ. П. СЛОБОДА 41

55. АЛЕКСОВСКИ ДОНЧЕ КАВАДАРЦИ УЛ. ГУРО САЛАЈ 15/2-12

56. ПРОДАНОВ АЛЕКСАНДАР СТРУМИЦА УЛ. БИТОЛСКА 27

57. ПЕТКОВСКИ ИГНАТ КУМАНОВО УЛ. 425 БР.93

58. ПЕТКОВСКА ЛЕПОСАВА СКОПЈЕ УЛ. САВА КОВАЧЕВИК 80А

59. КАМЧЕВ СТАНОЈА НЕГОТИНО УЛ. ДУШАН ПРЕГАРАЦ 33

60. ЈАНЕВА ВАСЕ ВЕЛЕС УЛ.С. ГОРГИЕВ СВАТОТ 2-9

61. ЈОВАНОВСКА ХРИСТИНА БЕРОВО УЛ. Ј.САНДАНСКИ 34

62. НИКОЛОВСКИ АЛЕКСАНДАР ВЕЛЕС УЛ. КОСТАДИН БОДИН 34

63. КОНЕСКА РОЗА ПРИЛЕП УЛ. КОПАРСКА БР.11

64. НЕСТОРОВСКИ ДЕЈАН СКОПЈЕ УЛ.АТАНАС ИЛЈОВСКИ 4/1-10

65. ФИЛИПОВСКА ЈАСМИНА СКОПЈЕ УЛ.Н.ПАРАПУНОВ 33-33

66. ЛАЗАРОВ СТЕВЧО СКОПЈЕ УЛ. СЛАВЕЈКО АРСОВ 9

67. КУНОВСКА ЈУЛИЈА СКОПЈЕ УЛ. М. ПРЕРОДБА 57 А

68. УСЕИНОВ ЗЕКИРИЈА РАДОВИШ С. КОНЧЕ

69. ПАЈКОВСКИ СТОЈАН СКОПЈЕ БУЛ. ИЛИНДЕН 105/1-5

ТЕЛЕВИЗОРИ 21.03.2015

70. ИЛОСКА СНЕЗАНА БИТОЛА УЛ. НИКОЛА ТЕСЛА БР. 18-31

71. ЈАКИМОВСКИ ДАНИЕЛ ВАЛАНДОВО С. РАБРОВО

72. ДОНЕВ МАНАСКО КАРБИНЦИ С. РАДАНЈЕ

73. МИНОВСКИ ДАНЧО ПРИЛЕП УЛ. ПЕРЕ ТОШЕВ БР.8

74. БОБОЛИНСКИ ДЕЈАН БЕРОВО УЛ. М.ТИТО БР. 54/А

75. СТОЈАНОВА БИЛЈАНА ВАЛАНДОВО УЛ. ЉУПЧО СКЕНДЕРОВ БР. 6

76. ИВАНОВСКИ МИТКО БОСИЛОВО СТАРО БАЛДОВЧИ БР. 2

77. НЕДАНОВСКИ НАУМЧЕ ОХРИД УЛ. ВЕЛЕ МАРКОВ БР. 31

78. ЈАНЕВСКА ОЛИВЕРА РЕСЕН ЗЛАТАРИ

79. ДИМОВ РАДЕ ШТИП УЛ. ПАРТИЗАНСКА БР. 51-1

80. ШИКАЛЕВСКА ТАТЈАНА ОХРИД УЛ. ПИТУ ГУЛИ БР.2-7

81. БАКАРЃИЕВА ЕЛЕНА СКОПЈЕ УЛ. ПУШКИНОВА БР. 1/2-17

82. СТОЈКОСКИ ВЛАДИМИР СКОПЈЕ УЛ. ВЛАДИМИР КОМАРОВ 25/4-3

83. ДЕЛИЌ ДРАГАН ПРОБИШТИП УЛ. 8МИ СЕПТЕМВРИ БР. 5

84. НАСТЕВСКА ЛИДИЈА БИТОЛА БУЛ. 1ВИ МАЈ БР. 54

85. МИНЧЕВ СЛАВЧО ГЕВГЕЛИЈА МИРАВЦИ Г. ДЕЛЧЕВ 16

86. РАДЕСКИ КИРЕ СКОПЈЕ УЛ. ЃОРГИ КАЗЕПОВ БР. 26

87. ЦЕКОВСКА ИВАНА СКОПЈЕ СТАЈКОВЦИ УЛ. 11 БР. 78

88. СТАНКОВСКА СНЕЖАНКА К. ПАЛАНКА КОНОПНИЦА

89. ПЕТКОВСКА КАТЕРИНА КРАТОВО УЛ. СВ. Г. КРАТОВСКИ 18А

90. ЈОВАНОВСКИ ДРАГАН К. ПАЛАНКА РАНКОВЦЕ

91. ГИНОВСКИ БЛАГОЈА БИТОЛА УЛ. ДИМЧЕ ЛАХЧАНСКИ 45-52

92. ТОДОРОВСКА ЈАСМИНА БОГДАНЦИ УЛ. 10ТИ ОКТОМВРИ БР. 117

93. САЛИЈА ЕЛВИС ДОЈРАН УЛ. МАРШАЛ ТИТО БР. 40

94. ЃОРЃИЕВСКА ЉУБИЦА ИЛИНДЕН МАРИНО УЛ. 412 БР. 10

95. РИСТЕВСКИ МИЛЕ БИТОЛА УЛ. 25 МАЈ БР. 2/5

96. ДЕЈАНОВСКА ДАНА КИЧЕВО УЛ. НИКОЛА КАРЕВ БР. 1

97. УЗУНОВСКИ СТЕФАН БИТОЛА

98. ЦАНЕВСКА КАРОЛИНА КУМАНОВО УЛ. ЉУПЧО АРСОВСКИ ТАБАК 1

99. ПАШАЛИСКА СЛАЃАНА БЕРОВО УЛ. КАРПОШ БР. 1

100. ТРАЈЧЕВСКА СТОЈАНКА ОХРИД ДЕБАРЦА ЦРВЕНА ВОДА

101. КОЛЕВ РИСТЕ КАВАДАРЦИ УЛ. Б. ХАДИ ТЕФОВИ 39

102. АНДОНОВСКА ЈОВАНКА ПРИЛЕП УЛ. БЛАГОЈА РИСТИЌ БАЛЕ 46

103. МАНЧЕВСКА ЕЛЕНА ВЕЛЕС УЛ. 8МИ СЕПТЕМВРИ БР. 35

104. ЃОРЃИОСКА ЛЕНЧЕ ОХРИД УЛ. ДАМЕ ГРУЕВ БР. 177А

ТЕЛЕВИЗОРИ 09.05.2015

105. ЃОРЃОСКА ЉУБИЦА ОХРИД УЛ. ВАСИЛ СТЕФОСКИ БР. 8

106. ХАЏИЕВА МАРИЈА ОХРИД УЛ. ГАЛИЧИЦА БР. 41/1-3

107. СРБИНОВСКИ БРАНИСЛАВ СКОПЈЕ УЛ.ЧЕТВРТИ ЈУЛИ БР. 45А

108. ПАВЛОВСКИ БЛАГОЈА РЕСЕН УЛ. ЈОСИФ ЈОСИФОВСКИ 40/2-12

109. ВУЧКОВИЌ НИНОСЛАВ ТЕТОВО УЛ. М. ТИТО БР. 37/2-18

110. АТАНАСОВСКА САШКА ПРИЛЕП С. ЛАЖАНИ ДОЛНЕНИ

111. ЛАЗАРОВ ЗОРАНЧЕ ШТИП УЛ. КРАГУЕВАЧКА БР. 33

112. БАЈРАМИ НАФИДИН ВЕЛЕС Г.ОРИЗАРИ САНЏАЧКА 34

113. БАТКОВСКИ АТАНАС СТРУГА УЛ. РИСТО КРЛЕ БР. 1/3-11

114. ДОДЕВ МИЛЕ СТРУМИЦА ДАБИЛЕ БР. 158А

115. КАЛАЧ СИЛВАНА ВЕЛЕС ЦРКВИНО

116. ГОРГИЕВА АНДРИЈАНА КОЧАНИ ПАНТЕЛЕЈ

117. ПЕТРЕСКИ КРСТЕ ОХРИД УЛ. МАРКО НЕСТОРОСКИ БР. 199

118. РИСТЕСКИ ПАНЧЕ СКОПЈЕ УЛ. МЕТОДИЈА МИТЕВСКИ 11/1-12

119. ВЕЛИНОВА КАТА ШТИП УЛ. КАЈГАНА БР. 26

120. ТРАЈКОВСКА ЈАГОДА К. ПАЛАНКА РАНКОВЦЕ

121. МИШЕВСКА МАРГАРИТА КУМАНОВО УЛ. О. РЕВОЛУЦИЈА 5/1-7

122. ГЕОРГИЕВСКИ КИРИЛ КУМАНОВО УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 14-23

123. МИЛОШЕВСКИ СТРАШО СТРУГА С. ВРАНИШТЕ

124. ТЕОВСКИ ЈОВАН СКОПЈЕ УЛ. С. КОВАЧЕВИЌ 1 БР. 65

125. КОНЕСКИ ДИМИТРИЈА ПРИЛЕП УЛ. ГРАД ЈАЈЦЕ БР. 28

126. ХРСТОВСКИ ЉУБОМИР СКОПЈЕ УЛ. Т. ХАЏИЈАНЕВ 7/4-1

127. ДОНЕВ ВАСИЛ ВЕЛЕС УЛ. АНДОН ШУРКОВ БР. 39

128. РИСТОВА БОЈАНКА ВЕЛЕС УЛ. БЕЛГРАДСКА БР. 49

129. АНДОНОВА МАНУЕЛА ШТИП УЛ. СОЛИДАРНОСТ БР. 9-18

130. ВОЕВСКА НАТАША СКОПЈЕ ЈУРУМРЕЛИ УЛ.1 БР. 24

131. ПАРМАКОСКА ЕЛИЦА СКОПЈЕ БУЛ. АСНОМ БР. 18/1-24

132. МИЛКОВСКИ АЦО КУМАНОВО УЛ. КОЗАРА БР. 9

133. КРАЉЕВСКИ СИНИША КУМАНОВО УЛ. 11 ТИ ОКТОМВРИ 77

134. ГУГУШЕВСКА ЛИДИЈА БЕРОВО УЛ. ЗАДАРСКА БР. 29

135. ЛОЗАНОВА МАГДА СКОПЈЕ УЛ. 122 БР. 23

136. КАПЕТАНОВА СИЛВАНА СКОПЈЕ УЛ. К. ВОСТАНИЕ БР. 10/4-4

137. СТЕФАНОВСКИ СПАСЕ ВЕЛЕС Д. КАЛАСЛАРИ

138. АВДИОВСКИ ЕРСАН СКОПЈЕ БАТИНЦИ УЛ. 1 БР. 250

139. ПЕРО ГУЛЕВСКИ СКОПЈЕ УЛ. ВОЛГОГРАДСКА БР. 2/2-5

140. ШАКИРОВ РОБЕРТО ВЕЛЕС УЛ. ЈОРДАН ЈОРДАНОВ БР. 10

141. БЛАЖЕВА СТЕФАНКА СКОПЈЕ БУЛ. ДВАНАЕСЕТТА М. БРИГАДА 72А

142. ЈОВАНОВ БРАНКА СВ. НИКОЛЕ УЛ. КАРПОШЕВА БР. 69

143. АЛЕКСОВСКА ЃУРЃИЦА ТЕТОВО УЛ. 144 БР. 3

144. ЈОВАНОВСКА ДРАГИЦА КУМАНОВО ТРОМЕЃА

ТЕЛЕВИЗОРИ 13.06.2015

145. СТАМЕНКОВИЌ АНИЦА СКОПЈЕ БУЛ. ЈАНЕ САНДАНСКИ БР.64/1-9

146. КЕРАЗОВСКА ВАЛЕНТИНА КИЧЕВО БУЛ. ОСЛОБОДУВАЊЕ БР. 70-4

147. ДЕМИРОВ СЕЛАМИ РАДОВИШ УЛ. ШАИН МААЛЕ БР. 27

148. КАРКАЛАШЕВ ПЕТАР ГЕВГЕЛИЈА УЛ. КУКУШКА БР. 7

149. БОЖАРОВ СЛОБОДАН СКОПЈЕ ТРУБАРЕВО УЛ. 3 БР.32

150. ДИМИТРИОСКИ ЖАРКО ПРИЛЕП УЛ. ОРДЕ ТУТЕСКИ БР. 14-28

151. ЛАЗОВА ЉУБИЦА СКОПЈЕ УЛ. ДАНЕ КРАПЧЕВ БР. 21-14

152. ПЕТРОВ БЛАЖО РОСОМАН УЛ. ПЕРЕ ТОШЕВ БР. 57

153. MЛАДЕНОВСКА СОФИЈА БОГДАНЦИ УЛ. БОШКО БУХА БР. 27

154. СПАСЕВСКА СОЊА СТРУМИЦА УЛ. ВАРДАРСКА БР. 12

155. ТОДЕВСКИ ДАМЈАН БИТОЛА УЛ. ЃОРГИ СУГАРЕ БР. 100А

156. КОЛЕВ НАЌО КАВАДАРЦИ УЛ. ИЛО КОСТОВ 33

157. ЈОВАНОВ ЃОРЃИ КАВАДАРЦИ УЛ. МАКЕДОНИЈА БР. 3/1-1

158. СТОЈАНОВА АНГЕЛИНА СКОПЈЕ УЛ. ЃОРЃИ СУГАРЕ БР. 6/1-10

159. КОСТАДИНОСКИ ВОЈЧЕ СКОПЈЕ УЛ. ТОДОР ЧАНГОВ 37 БР. 10

160. ЕЛЕНА ЈОСИМОВА ЈАНКУЛОСКИ СКОПЈЕ УЛ. ИВАН ТУРГЕЊЕВ БР. 13

161. ВЛАДИМИР МАКСИМОВСКИ ОХРИД БУЛ. ТУРИСТИЧКА БР. 54/Б-18

162. ЃОРГИЕВ ЈАНИ СТРУМИЦА УЛ. В. ГЛАВИНОВ БР. 22

163. МАЈА УЖЕВСКА СКОПЈЕ УЛ. М. МИТЕВСКИ БР. 6/1-9

164. ДУКОВ ТРАЈЧЕ РОСОМАН УЛ. М. ТИТО ББ

165. БИЛЈАНА ПРЛИЧКОВА СКОПЈЕ УЛ. ВОСТАНИЧКА БР. 27

166. ЗОРАН ДРОБНИЌ СКОПЈЕ БУЛ. АВНОЈ БР. 42/1-8

167. РИСТЕВСКИ ФИЛИП СКОПЈЕ УЛ. СРЕМСКИ ФРОНТ БР. 29

168. КУЗЕВСКИ ЕЛВИС БИТОЛА БИСТРИЦА ББ

169. ЏИКОВСКА МАРА СКОПЈЕ УЛ. СЕРДАРОТ БР. 110

170.ГЕОРГИЕВСКИ ЗОРАН КУМАНОВО УЛ. ПАНЧЕВАЧКА БР. 25

171. ТОДОРОВ ИГОР КАВАДАРЦИ УЛ. 9ТИ МАЈ БР. 7

172. СПИРОВ ФИЛИП СКОПЈЕ БУЛ. Ј. САНДАНСКИ 81/1-5

173. ПЕТР0ВСКА АНЕТА СКОПЈЕ УЛ. САВА МИХАЈЛОВ 14 БР. 6

174. КОЧАНОВСКИ ЖИВКО БИТОЛА ЦАПАРИ УЛ. 1 ББ

175. МИЛЕНКОВСКИ ДАНЧО СКОПЈЕ УЛ. Х. ТАТАРЧЕВ 14 БР. 67

176. ЦВЕТКОВСКА МАКЕДОНКА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. ИЛИНДЕНСКА БР. 1-11

177. МИЧЕВСКИ ТОМЧЕ ТЕТОВО УЛ. ЉУБО БОЖИНОВСКИ БР. 81

178. КУЗМАНОВСКА ТЕА СКОПЈЕ УЛ. МОСКОВСКА БР. 5/1-16

179. НИКОДИНОСКИ СИНИША КИЧЕВО УЛ. ИВАН ТРПЕСКИ БР. 25

180. СТАНКОСКА ВЕРА КИЧЕВО УЛ. 1ВИ МАЈ БР. 17

181. СТОЈАНОВ ДОНЧО ВАЛАНДОВО ЈОСИФОВО Д.ГУНОВ БР. 3

182. ТРАЈКОВСКИ САШО К. ПАЛАНКА РАНКОВЦЕ

183. МИТРОВА СОФИЈА СТРУМИЦА Б. ЈАНКОВ МУЧЕТО БР. 23-1

184. ЈАШАР СЕВИМ БИТОЛА ДОЛЕНЦИ УЛ. 1 ББ

185. ИСМАИЛИ ЕЛЕОНОРА ОХРИД ЗАЈАС

186. ГЕОРГИЕВА ВАЛЕНТИНА НЕГОТИНО УЛ. ДАМЕ ГРУЕВ БР. 104

187. СТОЈАНОВСКИ СТЕФАН СКОПЈЕ УЛ. ТОДОР ЧАНГОВ 27 БР. 7

188. СУЛЕВА СТЕФАНИЈА РАДОВИШ УЛ. 8 МИ СЕПТЕМВРИ БР. 28

189. АСИПИ СЕФЕР ВРАПЧИШТЕ УЛ. 100 ББ

190. ЖАБОСКИ КОЛЕ КАВАДАРЦИ УЛ. БЛАЖЕ АЛЕКСОВ БР. 52-8

191. ДИМОВ БЛАГОЈ КАВАДАРЦИ УЛ. КИРО КРСТЕВ БР. 3

192. АКИКИ БЛЕРИМ ГОСТИВАР МАЛО ТУРЧАНЕ

ТЕЛЕВИЗОРИ 25.06.2015

193. ЕЈУП МАМЕР СКОПЈЕ УЛ. ЃОРГИ ВОЈТЕХ БР. 13А

194. АНТОВСКА ИВАНА ДЕЛЧЕВО УЛ. ГЛИГОР ПРЛИЧЕВ БР. 38

195. ЧАРАПИЌ ФРОСИНА СКОПЈЕ УЛ. КОЗЛЕ БР. 101-2

196. ВЕЛИЧКОВИК ЗОРАН СКОПЈЕ МРШЕВЦИ 1 БР. 28А

197. ПЕТРОВ НИКОЛА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. КУКУШКА БР. 10

198. ДИМИТРИЕВСКА ВИОЛЕТА КУМАНОВО УЛ. ТИТОВО МИТРОВЧКА 8/4-3

199. АЛЕКСИЌ МИЛИРАД КАВАДАРЦИ УЛ. ЉУБОМИР АЛЕКСИЌ БР. 2

200. ГОРДАНА Р. ТУНЕСКА ПРИЛЕП УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 257

201. СПАИОСКА САФИЈЕ КИЧЕВО ОСЛОМЕЈ ЦРВИВЦИ

202. ТРАЈКОСКИ ДАНАИЛ ПРИЛЕП УЛ. БЛАЖЕ ТЕМЕЛКОСКИ 6

203. ЈОВАНОВСКИ ЗОРАН СКОПЈЕ УЛ. КЕЈ 13 НОЕМВРИ 14-3

204. ПАНЕВА СУЗАНА ШТИП УЛ. ПИРИНСКА БР. 88А

ТЕЛЕВИЗОРИ 29.08.2015

205. АВРАМОВСКА МАРИЈА СКОПЈЕ УЛ. ГОРГИ КАПЧЕВ БР. 7

206. ЈОВАНОВСКИ ЦЕЛЕ ПРИЛЕП С. МАЖУЧИШТЕ

207. САЛИ НЕАТ СКОПЈЕ ГРЧЕЦ УЛ. 3 БР. 86

208. ИЛИЕВСКА ЖИВКА ТЕТОВО УЛ. КУМАНОВСКА БР. 4

209. ХАСАНИ ЕРЏАН ГОСТИВАР УЛ. 72 БР. 9

210. МУСА АБДИЉЏЕМИЉ ТЕТОВО УЛ. РАДОВАН ЦОКИЌ БР. 132

211. ИСЕНИ ГЗИМ СКОПЈЕ С. ЉУБИН УЛ. 1 БР. 56

212. БУРНЕСКИ МИКИ СКОПЈЕ УЛ. ГАВРИЛ КОНСТАТИНОВИЌ 29

213. ПЕШЕВСКИ ЗОРАН СКОПЈЕ УЛ. БУТЕЛСКА 7 БР. 4

214. СЕЈДИУ АЛБИНА ГОСТИВАР ЖИРОВНИЦА

215. НИКОЛОВСКА АНЕТА ПРИЛЕП НОВО ЛАГОВО

216. ЈОВАНОВИЌ МАРЈОНКА СКОПЈЕ УЛ. ФИНСКА БР. 170

217. РИСТЕСКИ НИКОЛЧЕ ПРИЛЕП ТОПОЛЧАНИ УЛ. М. ТИТО ББ

218. СТОЈАНОСКИ ТОНИ СКОПЈЕ УЛ. МИТЕ БОГОЕВСКИ БР. 21

219. БАРЏОВСКА ЉУБИЦА СКОПЈЕ УЛ. 28 БР. 42 РАДИШАНИ

220. ЃУРЕВСКА ЕЛИДИЈА ТЕТОВО ТЕНОВО УЛ. 101 БР. 32

221. СМАЈЛИ ХУЗЕР ТЕТОВО УЛ. 176 БР. 51

222. ДВОРЧАНЕЦ ДАРИНКА КАВАДАРЦИ КЕЈ 4 ТИ ЈУЛИ БР. 4-9

223. РИСТЕСКА МАРТИНА ПРИЛЕП КРИВОГАШТАНИ ПАШИНО РУВЦИ

224. ИСМАИЛИ ДЕНИЗ ТЕТОВО УЛ. БЛАГОЈА ТОСКА БР. 168

225. РУСТЕМ АЛАЈДИН СКОПЈЕ СИНГЕЛИЌ УЛ. 16 БР. 38Б

226. СИНАНИ НАКШИЈЕ ТЕТОВО УЛ. БРАЌА МИЛАДИНОВЦИ 192

227. ДИМИТРИЕВСКИ ИГОР РАНКОВЦЕ С. ОПИЛА

228. НАЈДОСКИ ЖАН СКОПЈЕ УЛ. БЛАГОЈА СТЕФКОВСКИ 17/2-5

229. МИТРОВ ТОНИ БИТОЛА УЛ. ПРИЛЕПСКА БР. 78-30

ТЕЛЕВИЗОРИ 17.10.2015

230. ЗИВЧЕВСКА ЗОРА СКОПЈЕ У. Ѓ. ПЕТРОВ БР. 102

231. ТАНЕВА ЛИЛА ГРАДСКО С. ПОДЛЕЦ

232. ИЛИЈОСКИ ВОЈЧЕ КИЧЕВО УЛ. ВЛАШКИ ПАТ БР. 147 А

233. АЏИЕВ ГЛИГОР ВАЛАНДОВО УЛ Л. КОЛИШЕВСКИ БР. 20

234. ЉАТИФИ РЕЏЕП КУМАНОВО ВИШНИЦА

235. СТАНКОВИЌ БЛАГУНА СКОПЈЕ УЛ. Д. ЧУПОВСКИ 70/1-13

236. РИСТЕВСКА МАРИЈА СКОПЈЕ УЛ. М. ТИТО БР. 16/2-7

237. ИБИШИ САДРИ СКОПЈЕ С. ГЛУМОВО

238. МУРТЕЗИ ФИСНИК СКОПЈЕ УЛ. ОРДАН ЧОПЕЛА 98

239. ИВАНОВ ДРАГАНЧО КРАТОВО ШЛЕГОВО

240. МАРКОВСКИ БОБАН РАНКОВЦЕ ГЕРМАН

241. МИТРЕ ЈАНИ БИТОЛА УЛ. КОЛЕ КАНИНСКИ БР. 6

242. ПОП-ГОНОВА СОФИЈА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. КРУШЕВСКА БР. 1-8

243. ДОНЧЕВА СИЛВИЈА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 11

244. ИВАНОВСКИ ГЕОРГИ ГЕВГЕЛИЈА С. МИРАВЦИ

245. МИТОВСКИ СТОИМЕН К. ПАЛАНКА УЛ. БЛАГАЧКА БР. 9

246. КОШЕЛНИ ЛЕПА ДОЈРАН УЛ. М. ТИТО БР. 84

247. ЦВЕТКОВСКИ ЈОРДАН СКОПЈЕ ВОЛКОВО УЛ. 49 БР. 30

248. МАРКОВА КАТИЦА ГЕВГЕЛИЈА УЛ. С. МИТРОВ ДАНКО БР.10

249. НЕЛИХ ЕМРОН ГОСТИВАР УЛ. ЛЕСКА 1БР.14А

250,МИХАЈЛОВИЌ ЗОРАН СКОПЈЕ УЛ,СЛАВКА ДИНКОВА БР,1А

251. МАРКОВ ЗОРАН ГЕВГЕЛИЈА НЕГОРЦИ Г. ДЕЛЧЕВ ББ

252. НЕШКОСКИ РАДЕ ПРИЛЕП УЛ. ПЕНКА КОТЕСКА БР.82

253. МЛАДЕНОВСКА ЛИЛЕ К. ПАЛАНКА С. ПЕТРАЛИЦА

254. СИМОНОВСКА ВАЛЕНТИНА СКОПЈЕ С. КАДИНО УЛ. 13 БР.3

255. СТАНИШКОВА СЛОБОДАНКА СКОПЈЕ УЛ. Г.ДИМИТРОВ БР. 52/1-18

256. ЈОВАНОВСКА ДАНИЕЛА СКОПЈЕ С. ЦРЕШЕВО УЛ. 5 БР.38

257. ПАНДАЛИЕВ НИКОЛЧО СТРУМИЦА РАДОВО БР.150

258. УЈГУНОСКИ ГОРАНЧО ПРИЛЕП БОРОТИНО КРИВОГАШТАНИ

259. САЛИ БЕСАР СКОПЈЕ САРАЈ УЛ. 20 БР.3

260. КАМБЕРОВСКИ АДЕМ ВЕЛЕС ЧАШКА МЕЛНИЦА ББ

261. ЈОНУЗИ-АСАНИ НЕРИСА ГОСТИВАР ЦИГЛАНА 1 БР.68

262. СЕНКОВ ОЛИВЕР СКОПЈЕ УЛ. РИЛСКИ КОНГРЕС БР.61

263. РИСТЕСКА ОЛИВЕРА ОХРИД УЛ. АБАС ЕМИН БР.25

264. ДАГАЛЕВ ЛАЗАР ГЕВГЕЛИЈА УЛ. 26 ТИ АПРИЛ БР. 15

265. ЖИТКОВИЌ ЛЕОНЕЛА СКОПЈЕ УЛ. ЛИХНИДА БР.4/1-41 Ѓ.П

266. БАКАЛОВА ТАТЈАНА ОХРИД УЛ. КОЧО РАЦИН БР. 7

ТЕЛЕВИЗОРИ 21.11.2015

267. ЃОРЃИЕВА КАТИЦА СКОПЈЕ УЛ. И. Л. РИБАР БР. 90/3-4

268. ГЛИГУРОСКИ САШО ПРИЛЕП ДОЛНЕНИ

269. МАНАСИЕВА ВЕРЧЕ КОЧАНИ УЛ. А. МАКЕДОНСКИ БР. 55

270. МАКСИМОСКИ МАРИН ГОСТИВАР Д. БАНЈИЦА БАЊЕШНИЦА1/59

271. ЛАТИНОВСКИ ДУШАН СКОПЈЕ УЛ. РАДИШАНСКА БР. 16

272. НЕДЕСКИ САШО ПРИЛЕП УЛ. ПРИЛЕПЕЦ БР. 1

273. СИЉАНОВСКА ГОРДАНА КИЧЕВО С. ДРУГОВО УЛ. М. Г. ГИНА ББ

274. ЏЕЛИЛОВСКИ ИБРАИМ СТУДЕНИЧАНИ ЕЛОВО

275. БУРОВСКА ГОРДАНА БЕРОВО УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 83/Б

276. ПЕТРОВСКИ ЖИВКО БИТОЛА НОВАЦИ ЖИВОЈНО 1 ББ

277. БИЛАЛИ ЛИРИДОН ГОСТИВАР ЧЕГЛАНЕ УЛ. 300 ББ

278. САЗДОВ МАРЈАНЧО Св. НИКОЛЕ УЛ. ЛЕНИНОВА БР. 51-4

279. ИВАНОВСКИ РАДЕ М. КАМЕНИЦА УЛ. ПРВОМАЈСКА БР. К1-36

280. ЦВЕТАНОВСКИ ЉУПЧО ОХРИД УЛ. АБАС ЕМИН БР. 257

281. ТАКЕВ ИЛИЈА ДЕЛЧЕВО УЛ. НИКОЛА КАРЕВ БР. 8

282. ИЛИЕВСКИ ЗОРАН СКОПЈЕ УЛ. НАРОДЕН ФРОНТ БР. 19/3-4

283. ДАНЧЕВСКИ ВОИСЛАВ СКОПЈЕ ИЛИНДЕН УЛ. 8 БР. 40

284. МИТКОВСКИ ДЕЈАН СКОПЈЕ УЛ. Д. ШТИПЈАНЧЕТО БР. 16

285. ЈАНАКИЕВА ДАНИЕЛА ВАЛАНДОВО ЈОСИФОВО С. ПИНЏУР 27

286. ШАБАН НАСЕР СКОПЈЕ УЛ. ЖЕГЛАНЕ БР. 18

287. СПИРОСКИ ЃОРЃИ СТРУГА УЛ. Е. КАРДЕЉ БР. 122

288. СТОЈАНОВСКА БИЛЈАНА ШТИП УЛ. БОРИС КРАЈГЕР БР. 10-24

289. АТАНАСОВА ИВА СКОПЈЕ УЛ. КИРО КРСТЕВСКИ БР. 33/1-8

290. ДИМИШКОВСКИ ЗОРАН СКОПЈЕ МАТКА 1 БР. 25

291. ШИКАЛЕСКА ПАВЛИНА ОХРИД УЛ. ПИТУ ГУЛИ БР. 364

292. АЗЕМИ КАДРИ СКОПЈЕ СИНГЕЛИЃ УЛ. 22 БР. 17

293. ЗОГРАФСКИ ЈОРДАНЧО ПРИЛЕП УЛ. ЛЕЦЕ КОТЕСКИ БР. 56

294. ВЕЛКОВСКИ САШО СКОПЈЕ УЛ. Б. СТЕФКОВСКИ БР. 89

295. ЗЕКИРОСКИ ЕМИР КРУШЕВО ПРЕСИЛ

296. ЛАЗАРОВСКА ПАВЛИНА ПЕХЧЕВО УЛ. ИЛИНДЕНСКА БР. 15

297. РИСТОВ АТАНАС ГЕВГЕЛИЈА НЕГОРЦИ УЛ. Р. БОЈМАЛИЕВ 30

298. ТРАЈЧЕВСКИ БОЈАН ОХРИД УЛ. САТЕСКА БР. 37

299. ГЛИГОРОВ ТОНИ ШТИП КАРБИНЦИ С. ТАРИНЦИ

300. ИВАНОВСКИ ТОНИ СКОПЈЕ КАДИНО УЛ. 10 БР. 40

301. ТРАЈКОВСКА КАТЕРИНА ОХРИД БУЛ. ТУРИСТИЧКА БР. 88

302. БАБАНОСКИ ЈОСИФ ПРИЛЕП УЛ. ДИМО НАРЕДНИКОТ БР. А3-37

303. ЦВЕТАНОСКИ ГОЦЕ КИЧЕВО УЛ. 11 СЕПТЕМВРИ БР. 110

304. НАНЕВА МАНУЕЛА ПРОБИШТИП УЛ. КОЧО РАЦИН БР. 128А

305. БИЛБИЛОСКИ МАРЈАН КИЧЕВО ДРУГОВО ГЕМИЏИСКА ББ

306. ХАСАНОВИЌ САДРИЈА СКОПЈЕ УЛ. ПАВЛЕ ИЛИЌ 13/1-1

307. ВИШНИЌ ЕШЕФА СКОПЈЕ ЉУБИН УЛ. 1 БР. 2

308. ХОЏА ЕНИС СКОПЈЕ УЛ. КРИМСКА БР. 23А

309. КЕКЕНОВ БЛАГОЈ СКОПЈЕ УЛ. НАТАНАИЛ КУЧЕВИШКИ 16

310.КИРИЛ НАЦЕВ ШТИП УЛ. Х.Т.КАРПОШ БР. 17

311. ЕМИНИ АБДУЛКАДР СКОПЈЕ УЛ. ЃОРЧЕ ПЕТРОВ БР. 64

312. ВУЧКОВСКИ АНТОНИО СКОПЈЕ УЛ. БУТЕЛСКА 6 БР. 2

ТЕЛЕВИЗОРИ ВО ДЕКЕМВРИ

313. МЛАДЕНОВСКА РУЖИЦА КУМАНОВО УЛ. НИКШИЧКА БР. 3/2-6

314. ПАВЛЕСКИ ДУШАН СКОПЈЕ УЛ. ГОРГИ КАПЧЕВ 16/1 БР.25

315. МАНДАК ИЉАЗ СКОПЈЕ УЛ. ЈОАКИМ КРЧОВСКИ БР. 24А

316. ЈОСИМОВСКИ ЉУБОМИР КУМАНОВО БИЉАНОВЦЕ УЛ 1 БР. 28

317. ТРАЈКОСКА ИРЕНА СТРУГА УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 9

318. ЈОВАНОВСКА ДАНИЕЛА КРАТОВО УЛ. ПЛАНИНСКА БР. 3

319. ТРПЕВСКИ ГОРАН СКОПЈЕ УЛ. КИТКА БР. 19 ДРАЧЕВО

320. АВРАМОВСКА ЉУБИЦА СТРУМИЦА УЛ. ПЕРЕ ТОШЕВ БР. 20

321. БОБАН ТОШЕВСКИ ВАЛАНДОВО УЛ. ИВО ЛОЛА РИБАР БР. 49

322. ЕЛИЗАБЕТА ЛАЗОВА КАВАДАРЦИ УЛ. БЛАЖО АЛЕКСОВ БР. 48

323. РУШКОВА ДИЈАНА КАВАДАРЦИ УЛ. БЛАЗО АЛЕКСОВ БР. 53/1-12

324. ЗОРКА ДИМОВСКА КАВАДАРЦИ УЛ. ШИШКА БР. 4

325. ЛИЛКОВСКА ВЕНЕРА СТРУГА УЛ. КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ 7

326. НИКОЛОВСКА ОЛИВЕРА СКОПЈЕ Д. ЛИСИЧЕ 3 БР. 4

327. КОСТАДИНОВ ОЛИВЕР СКОПЈЕ УЛ. КОЗЛЕ БР. 285

328. ЈАНЕВ ДАНИЕЛ РАДОВИШ ПОКРАЈЧЕВО

329. ЈЕРЕМОСКА БРАТИЦА КИЧЕВО УЛ. УЖИЧКА РЕПУБЛИКА 6

330. БОРЧЕ ЛАЗЕСКИ ГОСТИВАР УЛ. ГАВЕ ЛАЗАРЕСКИ БР. 30

331. ЈОВАНОВСКИ ЉУБОМИР КИЧЕВО УЛ. СРЕМСКИ ФРОНТ БР. 5

332. ПАЈКОВСКИ АЛЕКСАНДАР СКОПЈЕ ВОЛКОВО УЛ. 7 БР. 20

333. КРСТЕВСКИ ГОРАН СКОПЈЕ ЧАИР УЛ.210 БР. 21

334. АТАНАСОВСКА БИЛЈАНА СКОПЈЕ УЛ. АЛБЕРТ АНШТАЈН БР. 4

335. ПЕТРУШЕВСКИ ТОНИ СКОПЈЕ ТРУБАРЕВО УЛ. 9 БР. 11

336. АТАНАСОВСКА ЕВИЦА СКОПЈЕ БУЛ. В. С. БАТО БР. 51/1-24

337. КОЦЕВА ЕМИЛИЈА СТРУМИЦА ВАСИЛЕВО -АНГЕЛЦИ БР. 3

338. АДЕМИ БЕХАР КУМАНОВО УЛ. ОСОГОВО БР. 2

339. ПОПОСКИ АЛЕКСАНДАР СКОПЈЕ УЛ. БЕРТРАНД РАСЕЛ БР. 79

340. АНЕВ ВАНЧО ВЕЛЕС УЛ. БЕЛГРАДСКА БР. 221

341. ПАНОВ САШКО ВЕЛЕС УЛ. ЈОВЧЕ ТИКВАРОВСКИ БР. 14

342. ВЕСЕЉИ СЕБИ СКОПЈЕ РАДОВИЌ САРАЈ

343. АСАНИ ОРХАН СКОПЈЕ ШИШЕВО УЛ. 2 БР. 5

344. СТАНЧЕВСКА СТОЈНА БИТОЛА УЛ. ДИМИТАР ВЛАХОВ БР. 113

345. ИВАНОВСКИ ПЕТРЕ ПРИЛЕП УЛ. ВОЈВОДИНСКА БР. 1

346. ПЕТРЕСКИ АЛЕКСАНДАР ПРИЛЕП УЛ. К. ЈОСИФОВСКИ БР. 159

347. РАМАНИ АВДИРАМАН СКОПЈЕ СТУДЕНИЧАНИ 2 БР. 153

348. СУЗАНА ТАШЕВА СТРУМИЦА УЛ. БРАКА МИЛАДИНОВИ 19

349. САЛИ БАХТИЈАР СКОПЈЕ УЛ. ШУТО ОРИЗАРИ БР. 12А

350. ИСЕНИ ФЉАМУР СКОПЈЕ УЛ. САМОИЛОВА БР. 138

351. ТОМИЌ ЗОРАН КУМАНОВО УЛ. К. Ј. ПИТУ 19

352. ТРАЈКОВСКИ ПРЕДРАГ КУМАНОВО УЛ. О. РЕВОЛУЦИЈА БР. 4/1-7

353. MАРЈАН ВЕЛКОВ НЕГОТИНО УЛ.8 МИ НОЕМВРИ БР. 81

354. ВАЛЕНТИНА ЉУБИСАВЉЕВИЌ КАВАДАРЦИ УЛ. КИРО СПАНЏОВ БР. 73

355. ГОРАН СИМЈАНОВСКИ ТЕТОВО УЛ. БЛАГОЈА ТОСКА БР. 33-14

356. РИСТОВА ЈАДРАНКА КОЧАНИ УЛ. СКОПСКА БР,15

357. ПРОДАНОВ МИЛЕ СТРУМИЦА УЛ. 24 ТИ ОКТОМВРИ БР. 19

358. ЦВЕТАНОВСКИ ДАРКО СКОПЈЕ СТАЈКОВЦИ УЛ. 6 БР. 55Б

359. СТОЈАН НАСТОСКИ СТРУГА УЛ. Н.Н. БОРЧЕ БР. 17

360. ПЕТРЕ ПИПЕРЕВСКИ ШТИП ВАСИЛ ГЛАВИНОВ БР. 21

361. СИМОНОВСКА ЈУЛИЈА СКОПЈЕ Н. ИЛИНДЕН УЛ. 2 БР. 8

362. КОНЕВА ЛЕФТЕРКА СТРУМИЦА С. МУРТИНО БР. 415

363. ПРОШЕВ ТРАЈЧО ШТИП УЛ. ВАСИЛ ДОГАНЏИСКИ БР. 50

364. ИСЕНИ БАСРИ СКОПЈЕ АРАЧИНОВО УЛ. 2 БР. 18

365. ЗЕНГО ФЈОРИМ ДЕБАР УЛ. ЏАВИД УШТЕЛЕНЦА БР. 80

 

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА

1. ИВАНОВСКА ВАЛЕНТИНА КУМАНОВО АГИНО УЛ. ПАВЛЕ ИЛИЌ 15-2/8

2. МАРОСКА ЛЕОВА ВЕРОНИКА СКОПЈЕ УЛ. АВНОЈ БР. 8-3/3

3. КОТЕВСКА ГОРДАНА БИТОЛА УЛ. ИГНАТ АТАНАСОВСКИ 35-12

4. ИСАКИ НЕВАИП СКОПЈЕ НИКИШТАНЕ УЛ. 1 БР.15

5. МЕМЕДИ РЕСУЉ СКОПЈЕ ГРЧЕЦ УЛ.2 БР.8

ФРИЖИДЕРИ

1. ДОЈЧИНОВ ИЉО СКОПЈЕ УЛ. ДУРМИТОРСКА БР. 25А

2. ЈАНКОСКИ ИЛЕ СКОПЈЕ УЛ. КОЗЛЕ БР.283

3. ГОРГИЕВ КИРЕ БИТОЛА УЛ. БОРКА ТАЛЕВ МОДЕРНОТО 20

4. АНГЕЛОВСКИ ЈАНЕ СКОПЈЕ УЛ. САВА КОВАЧЕВИЌ БР.1/3-18

5. ГАНЕ ИВАНОВ СКОПЈЕ ТРУБАРЕВО УЛ.20 БР.79

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

1. СИМСАРОВ ДЕЈАН ВЕЛЕС УЛ. 8МИ СЕПТЕМВРИ БР.12

2. ШЉУКИЧЌ КОСТАДИН СКОПЈЕ УЛ. АНРИ БАРБИС БР. 23А

3. БЕКИРИ ОСМАНИ СКОПЈЕ НИКУШТАК УЛ. 10 БР. 54

4. СЕТИНОВ АЛЕКСАНДАР СКОПЈЕ УЛ. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ БР. 8Б

5. АЦЕВСКА ДАНИЕЛА СКОПЈЕ БАРДОВЦИ УЛ. 6 БР. 4

6. БЛАЖЕВСКА МАРЕ СКОПЈЕ БУЛ. В. С. БАТО БР. 32/1-30

7. ЦВЕТКОСКА ПАЦА КИЧЕВО УЛ. 4ТИ БР. 182/10-8

8. НИКОЛОСКА ЈОВАНКА ГОСТИВАР СВЕТОЗАР СПИРОСКИ БР. 4

9. ДАМЈАНОВСКИ ДЕАЛ ТЕТОВО С. БРВЕНИЦА

10. ПАВЛЕВСКА НАДА ПЕХЧЕВО УЛ.БОРИС КИДРИЧ БР. 6А

КАФЕМАТИ ЗА ТУРСКО КАФЕ

1. КАЛЕМЏИЕВСКИ ДУШКО СКОПЈЕ УЛ. КОСТА НОВАКОВИЌ 50/1-3

2. НАУМОВСКИ РАСКО СКОПЈЕ УЛ. АЛЕКСО ДИМИЕВСКИ 25/2А

3. ЈОВЧЕВСКА СВЕТЛАНКА СКОПЈЕ Г. ДЕЛЧЕВ УЛ. 203 БР. 31

4. ЕЛМАС МУСТАФА СКОПЈЕ КОНДОВО 7МИ ЈУЛИ 47

5. ИЛИЕВСКА ИВАНА СКОПЈЕ ДЕЉАДРОВЦИ УЛ. 1 БР.74

6. КУСКИНСКА БИЛЈАНА БЕРОВО БЕРОВО

7. СОКОЛОВСКА ВЕСЕЛА СКОПЈЕ УЛ. КАЧУЛЕВСКА БР.10

8. ДИМИТРОВ ТОДОР СКОПЈЕ УЛ. МИТЕ БОГОЕВСКИ БР.89

9. НЕДЕЛКОСКИ ВАСКО ПРИЛЕП БОНЧЕ

10. САЗДОВСКА ТАТЈАНА КУМАНОВО УЛ. МОША ПИЈАДЕ БР. 90А

ПЕГЛИ

1. ЈОВАНОВСКА ЖАНЕТА СКОПЈЕ

2. КОТЕСКА ЕЛИЗАБЕТА СКОПЈЕ

3. ПЕТКОВСКА МОНКА СКОПЈЕ

4. ТОЧЕВСКА СЛАВИЦА СКОПЈЕ

5. ДАВИДОВСКИ ЛАСТЕ СКОПЈЕ

6. СТОЈЧЕВСКА ЛИДИЈА СКОПЈЕ

7. БОЦЕВСКА ВИТА СКОПЈЕ

8. ВЕСЕЛИ ХАЈРУН СКОПЈЕ

9. ДЕСПОТОВСКА МАРЕ КУМАНОВО

10. РИСТАНЧЕВА РУЖА РЕСЕН

ФЕН

1. БЛАЖЕВСКИ ТОМЕ СКОПЈЕ

2. САВОВСКИ ИЛИЈА СКОПЈЕ

3. ТОДЕВСКА ЉУБИЦА СКОПЈЕ

4. ДОНЕВА БЛАГИЦА СКОПЈЕ

5. МИТКОВИЌ ДРАГАН СКОПЈЕ

6. НИКЧЕВСКА СНЕЖАНА СКОПЈЕ

7. ШЕНДОВ БОРИС СКОПЈЕ

8. ИВАНОВА ДАНИЦА СКОПЈЕ

9. КИРОВСКА ЈАГОТКА СКОПЈЕ

10. БЕХЧЕ ОСМАНИ ТЕТОВО

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ

1. ЈОВАНОВСКА БИЛЈАНА СКОПЈЕ ПЕТРОВЕЦ УЛ. 10 БР. 1

2. АМЕТИ АФРИМ СКОПЈЕ БУЛ. П. ОДРЕДИ 151-23/15

3. КОЛЕВСКА ВЕСНА СКОПЈЕ ПЕТРОВЕЦ УЛ. 3 БР. 1

4. СТЕФАНОВСКА ШЕКЕРИНКА КУМАНОВО УЛ.3 ТА М.У БРИГАДА 100

5. АСАЛАРИ БЕСНИК СКОПЈЕ КОНДОВО УЛ. 2 БР. 69